OŚRODEK REFERENCYJNY
MEDYCYNY SPORTOWEJ
SIEĆ MEDYCZNA NA
TERENIE KRAJU
LIDER W MEDYCYNIE
DLA SPORTU
OPERATOR MEDYCZNY
KADRY NARODOWEJ
NAJWIĘKSZY ZESPÓŁ
SPECJALISTÓW
Opiekun Polskiej
Reprezentacji Olimpijskiej
Opiekun Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej
Projekty unijne
Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarny       Czcionka: Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża
GDYNIA 21.06 BADANIA PRZED BIEGIEM

Bezpłatne badania i konsultacje w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej czekają na uczestników Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim.

W czwartek 21 czerwca 2018 roku będzie można skorzystać z następujących usług:
Konsultacja ortopedyczna
Zawodnicy zmagający się z przeciążeniami i kontuzjami będą mogli uzyskać poradę lekarza ortopedy.
Próba wysiłkowa
Analiza zostanie przeprowadzona testem, który nie obciąży zdolności wysiłkowych startujących a wskaże bieżący stan adaptacji na wysiłek fizyczny.
Analiza składu ciała IN BODY
Badanie wykaże szczegółowo skład ciała z wyznaczeniem podstawową przemianę materii (BMR) niezbędnej do określenia dziennego zapotrzebowania energetycznego.
Badanie EKG z konsultacją lekarską
EKG jest badaniem, które pozwala na wykrycie wielu chorób serca. To krótki i prosty test dający możliwość stwierdzenia nieprawidłowości związanych z pracą mięśnia sercowego (przede wszystkim zaburzeniami jego rytmu).


Zbadane zostaną wszystkie osoby, którzy we wskazanym czasie zgłoszą się do COMS i znajdują się na liście startowej zawodów lub posiadają numery startowe z poprzednich zawodów.

Partnerzy Zatrzymaj przesuwanie partnerów

Logotyp VISTAL GDYNIALogotyp POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK ZAPAŚNICZYLogotyp POLSKI ZWIĄZEK PIĘCIOBOJU NOWOCZESNEGOLogotyp POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK SZERMIERCZYLogotyp ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCELogotyp POLSKI ZWIĄZEK KOSZYKÓWKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK KAJAKOWYLogotyp POLSKI ZWIĄZEK BIATLONULogotyp Akademicki Związek Sportowy Uniwersytet Gdański
Korzystanie z witryny www.coms.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.