OŚRODEK REFERENCYJNY
MEDYCYNY SPORTOWEJ
SIEĆ MEDYCZNA NA
TERENIE KRAJU
LIDER W MEDYCYNIE
DLA SPORTU
OPERATOR MEDYCZNY
KADRY NARODOWEJ
NAJWIĘKSZY ZESPÓŁ
SPECJALISTÓW
Opiekun Polskiej
Reprezentacji Olimpijskiej
Opiekun Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej
Projekty unijne
Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarny       Czcionka: Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża

Projekty


Medycyna sportowa do również projekty naukowe, współpraca ponadnarodowa, która jest wpisana w nasz zakres działalności. Realizujemy projekty badawcze o zasięgu ogólnopolskim jak i międzynarodowym. Współpracując z koordynatorami badań, sprawnie realizujemy projekty badawcze oraz projekty na poziomie wybranych powiatów, gmin i miast. Projektom badawczo-rozwojowym poświęcamy wiele uwagi, bo dzięki nim możemy zaoferować pacjentom najwyższą jakość usług specjalistów, którzy uczestnicząc w światowych konferencjach naukowych, konfrontując swoją wiedzę z najlepszymi specjalistami na świecie, mogą leczyć pacjentów skuteczniejszymi metodami. Jesteśmy odpowiednio przygotowani do prowadzenia i realizacji projektów na każdym ich etapie. Współpracujemy z instytucjami zewnętrznymi przy upowszechnieniu dobrych praktyk w zakresie realizacji innowacyjnych projektów naukowych.
Zapraszamy zainteresowane jednostki do współpracy w aplikowaniu o środki w tym z UE, pozwalające na realizację projektów badawczych, innowacyjnych, wdrożeniowych.

 

Aktualności

 
 
wszystkie aktualności
kongres coms

Partnerzy Zatrzymaj przesuwanie partnerów

Logotyp VISTAL GDYNIALogotyp POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK ZAPAŚNICZYLogotyp POLSKI ZWIĄZEK PIĘCIOBOJU NOWOCZESNEGOLogotyp POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK SZERMIERCZYLogotyp ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCELogotyp POLSKI ZWIĄZEK KOSZYKÓWKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK KAJAKOWYLogotyp POLSKI ZWIĄZEK BIATLONULogotyp Akademicki Związek Sportowy Uniwersytet Gdański
Korzystanie z witryny www.coms.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.