2024-07-16 08:40:24 Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej- coms- zapisy elektroniczne
OŚRODEK REFERENCYJNY
MEDYCYNY SPORTOWEJ
SIEĆ MEDYCZNA NA
TERENIE KRAJU
LIDER W MEDYCYNIE
DLA SPORTU
OPERATOR MEDYCZNY
KADRY NARODOWEJ
NAJWIĘKSZY ZESPÓŁ
SPECJALISTÓW
Opiekun Polskiej
Reprezentacji Olimpijskiej
Opiekun Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej
Projekty unijne
Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarny       Czcionka: Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża

Zapisy elektroniczne

UWAGA!!! NOWY ADRES COMS W  WARSZAWIE - ul. ŻWIRKI I WIGURY 63A, TEL. 885 557 582 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że pierwszy wolny termin do COMS Warszawa przypada na dzień  07.10.2021 (stan na dzień 13.09.2021, informacja weryfikowana raz w tygodniu).


Zapisów można dokonać przezpanel pacjneta po zalogowaniu się lub telefonicznie pod nr tel. 885 557 582 Warszawa,  58 765 07 96 Gdynia (nie prowadzimy zapisów drogą mailową).
 
   Logo Narodowy Fundusz ZdrowiaFormularz zapisów elektronicznych przeznaczony jest dla pacjentów do 21 roku życia, korzystających ze świadczeń w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), zgłaszających się pierwszy raz na badania związanie z orzekaniem o zdolności do uprawiania sportu. 

Aby przystąpić do rejestracji przez panel pacjneta skierowanie do poradni medycyny sportowej od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w przypadku pierwszorazowej wizyty.

W związku z realizacją wstępnej wizyty kompleksowej zaznaczamy, iż ilość wyznaczonych terminów badań do zakończenia wszystkich procedur medycznych, może ulec zwiększeniu. Terminy kolejnych spotkań zostaną ustalone w pierwszym dniu badań.

LOGOWANIE DO PANELU PANCJENTA

Przed pierwszą wizytą prosimy o zapoznanie się ze sposobem przygotowania do badania.


Aktualności

 
 
wszystkie aktualności
kongres coms

Partnerzy Zatrzymaj przesuwanie partnerów

Logotyp VISTAL GDYNIALogotyp POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK ZAPAŚNICZYLogotyp POLSKI ZWIĄZEK PIĘCIOBOJU NOWOCZESNEGOLogotyp POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK SZERMIERCZYLogotyp ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCELogotyp POLSKI ZWIĄZEK KOSZYKÓWKILogotyp POLSKI ZWIĄZEK KAJAKOWYLogotyp POLSKI ZWIĄZEK BIATLONULogotyp Akademicki Związek Sportowy Uniwersytet Gdański
Korzystanie z witryny www.coms.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.